Aparat za varenje FDIS20140-E Fieldmann
11,490.00 RSD 15,390.00 RSD
* Cena je sa uračunatim PDV-om.
* Rok isporuke je od 2-7 radnih dana.
Šifra proizvoda:FDIS 20140-E
Fieldmann
Aparat za varenje FDIS20140-E Fieldmann Invertorski zavarivač renomiranog proizvođača FIELDMANN obezbeđuje sve potrebno za jednostavno spajanje i homogeno zavarivanje čelika, nerđajućeg čelika, pocinkovanog metala i legura. Ovaj uređaj dolazi sa praktičnim zavarivačkim štitom, zavarivačkim kablom i uzemljivačkim kablom. Kompatibilan je sa svim standardno dostupnim čeličnim, livenim i baznim elektrodama. Uređaj ima kontinuirano podešavanje zavarivačkog struja, pri čemu je maksimalni zavarivački struj 140 A pri maksimalnom prečniku elektrode od 3,2 mm.
Aparat za varenje FDIS20140-E Fieldmann karakteristike:
Napon: 230 V AC / 50 Hz
Aktuelna izlazna struja: 20-140 A
Prečnik elektrode: 1.6 – 3.2 mm
Ulazna struja: 28 A
Maksimalna ulazna snaga: 6.1 KVA
Napon bez opterećenja (VRD): 25-50
Klasa zaštite: IP21
Efikasnost: ≥ 80%